Logistus | 3PL

Sandėliavimas

Sandėliavimas leidžia įmonėms efektyviai valdyti savo atsargas, užtikrinant tinkamą prekių tiekimą, saugumą ir tvarkymą.

Daugybė prekybos ar gamybos įmonių savo veikloje susiduria su dilema – ar turėti savo sandėlį ir visa logistika užsiimti patiems, ar deleguoti tai profesionaliems 3PL (third-party logistics) paslaugų tiekėjams. Tai ne tik klausimas apie fiksuotus ir kintamus kaštus, bet ir apie tai, ar geriau valdyti sandėlio operacijas patiems, ar susikoncentruoti į pardavimų strategiją.

Jei Jūs susiduriate su tokiais pačiais klausimais – nesvarbu, ar esate didelė tarptautinė korporacija, ar smulki vietinė įmonė – pasidalinkite su mumis savo verslo iššūkiais. Mūsų įmonė yra pasirengusi ne tik išgirsti Jūsų poreikius, bet ir suprasti jūsų verslo unikalumą bei pasiūlyti būtent Jums geriausiai tinkančius sprendimus.

Sandėliavimas Logistus.lt

Sandėliavimas - mūsų sandėliuose Vilniuje

Mūsų sandėliai, esantys Vilniuje, Ugniagesnių g. 14, atitinka aukščiausius standartus ir yra pritaikyti net ir specifinius reikalavimus turinčių prekių ir produktų laikymui.

Mūsų klientai

Per daugybę veiklos metų, susikūrėme platų ratą klientų ir gerai susipažinome su skirtinga veikla užsiimančių įmonių poreikiais ir veiklos specifika. Organizuojame, optimizuojame ir įgyvendiname visus logistikos procesus.

Sandėlyje teikiamos paslaugos:

Prekės registravimas skanuojant prekės EAN kodą arba pagal SKU kodą, prekių pakuočių kiekio ir išorinės pakuotės būklės patikrinimas, prekių partijos numerio, LOT bei galiojimo laiko registravimas SVS, detalus prekių vienetų perskaičiavimas.
Prekių priėmimas
Prekių atrinkimas vykdomas pagal kliento pasirinktą metodą – FIFO, FEFO arba kliento nurodytą partijos numerį, LOT arba galiojimo datą.
Prekių atrinkimas vienetais, kilogramais, paletėmis.
Sandėliuojame lentynose arba paletiniuose stelažuose, priklausomai nuo prekių dydžio ir svorio. Kiekviena vieta stelažuose ar lentynose turi unikalų numerį (adresą). Taip lengvai ir operatyviai gali būti inventorizuojama.
Prekių saugojimas (laikymas)
Nustatytą dieną prekių atvežimas iš skirtingų tiekėjų ir prekių surinkimas be sandėliavimo pagal kliento pirkėjų užsakymus.
Prekių konsolidavimas.
Skirtingų prekių komplektavimas (apjungimas), sukuriant naują prekės vienetą (SKU).
Prekių komplektavimas
Įvertinant prekybos tinklų ar kitų gavėjų specifinius reikalavimus, tokius kaip paletės aukštis, taros tipas, ženklinimas, išdėstymas ir pan. Siuntas paruošiame, supakuojame, atsižvelgiant į siuntos specifinius reikalavimus (dūžtančios prekės ir pan).
Surinktų užsakymų (siuntų) paruošimas transportavimui
Pristatome prekes Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje savo transportu arba pagal sutartis su siuntų vežėjais. Turime SVS integracijas su VENIPAK, OMNIVA, LP EXPRESS.
Prekių pristatymas.
Prekybinių etikečių spausdinimas, klijavimas, prekių perpakavimas, fasavimas.
Prekių ženklinimas (lipdukvimas)
Krovinio važtaraščio, prekių pardavimo sąskaitos/faktūros ir kitų dokumentų formavimas pagal faktiškai surinktą prekių kiekį su visais reikiamais prekės atributais (prekės kodu, brūkšniniu ar QR kodu, partijos numeriu, galiojimo data, aprašymu ir t.t.).
Siuntos dokumentų formavimas.
Krovinio važtaraščių pateikimas į iVAZ.
Taip pat teikiame šias paslaugas:
Taros grąžinimas ir apskaita.
Grąžinimų tvarkymas.
iVAZ.

Naudojamos sandėlio programos:

EQUINOX Vision

sandėlio valdymo sistema (SVS)

API sąsaja

duomenų apsikeitimui su kliento apskaitos, verslo valdymo, e-shop sistemomis

SVS sąsaja

su Venipak, Omniva, LP Express